Prečo my

Prečo my

 

Stránky pre našich klientov tvoríme s dôrazom na dizajn a kvalitu – jednoducho vytvoríme Váš web, eshop alebo internetový portál funkčný a pekný. Presne tak ako si poviete. Naša spolupráca nekončí vytvorením Vašej internetovej stránky, portálu alebo e-shopu. Následne môžete s nami počítať i so starostlivosťou o Váš web a s technickou a marketingovou podporou pri jeho prevádzke.

Hovoríme to narovinu, vždy chceme byť dobrým partnerom pre klienta. Našou snahou je odovzdať Vám to najlepšie, aby ste dosiahli svoje ciele. Keď budete ako náš zákazník spokojní a web stránka bude dosahovať požadované výsledky, tak vieme, že nás odporučíte i svojim známym a obchodným partnerom, keď budú hľadať spoľahlivého dodávateľa webových technológií. Preto budeme dôsledne a zodpovedne pristupovať k tvorbe Vášho nového webu a Vy sa na nás môžete spoľahnúť.

Tvorbou web stránok a e-shopov, internetovým marketingom, SEO optimalizáciou web stránok pre vyhľadávače a samotnou správou, aktualizáciami a ochranou web stránok, digitálnymi médiami a sociálnymi sieťami sa zaoberáme už zopár rokov. Nie sme študenti, na vašich projektoch sa neučíme, my vám prinášame funkčné riešenia pre úspešnú prezentáciu na internete. Riešenia založené na skúsenostiach, technickej vyspelosti a odborných poznatkoch.

Vyskúšajte našu nezáväznú ponuku KONTAKT